АСУ ТП під ключ для будівництва заводу з глибокої переробки кукурудзи

Незважаючи на важкі часи в Україні продовжують працювати підприємці та будувати плани по побудові та розширенню виробництва. Так розпочато новий проект у Київській області, до участі в якому нашу компанію запросили однією із перших. Об’єкт будівництва – завод із переробки кукурудзи.

В об’єм робіт ІНФОКОМ ЛТД входить:

  • проектування електромереж та розподілення енергії по заводу,
  • системи автоматики, розробка програмного забезпечення АСУ ТП як для основного виробництва, так і для допоміжних приміщень.
  • планується постачання шаф управління та силових шаф, в т.ч. з частотними перетворювачами та плавними пусками та іншої продукції для реалізації проекту в цілому,
  • пуско-налагоджувальні роботі та введення в експлуатацію.

Тобто, виконуємо повний цикл робіт з автоматизації, як кажуть «під ключ», і в цьому ми дуже сильні, бо маємо висококваліфікованих спеціалістів , що на кожному кроці контролюють виконання робіт, починаючи від керівника проекту та головного інженера проекту, закінчуючи спеціалістом з монтажу.
Через те, що на заводі переробний процес супроводжуватиметься багатокомпонентними рецептами, окрім системи управління на базі ПЗ Siemens PCS7 до системи управління буде підключена система побудови маршрутів (Siemens Routing), завдяки якій складові рецептів будуть оптимально та своєчасно переміщуватись.
Об’єм інформації – біля 9 тисяч сигналів, це багато, але ж і процеси виробництва складні та виважені. Це означає, що контролер буде використовуватися Siemens, Safety класу, а сама система обов’язково буде резервуватися, що є звичною практикою для виробництв, де дорогий час очікування або можливе псування сировини через простої.

Для замовлення АСУ ТП під ключ звертайтесь до спеціалістів «ІНФОКОМ ЛТД».

sales@ia.ua
+38 (067) 616-87-58, +38 (050) 341-71-09, +38 (061) 213-78-55

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Support
the
Ukrainian
military