Допомагаємо боротися з російською агресією проти України

У понеділок, 28 лютого, частина команди «ІНФОКОМ ЛТД» оговтавшись від шоку і масштабів від російської агресії проти України вирушила працювати на оборону міста Запоріжжя.

Деякі колеги з території Словаччини та Західної України продовжують працювати над реалізацією поточних проєктів за кордоном, забезпечуючи нам надійний фінансовий тил у майбутньому. Решта колег все ще спостерігають за війною з бомбосховищ, перебуваючи у шоковому стані. Маємо надію що найближчим часом вони перейдуть у бойовий робочий стан.

1 березня, у рамках волонтерської програми ми передали Службі безпеки України, нашу корпоративну машину Renault, тепловізор та квадрокоптер з DJI Mavic 2 Enterprise Dual. Незабаром кілька наших безпілотних роботизованих платформ «ЛАСКА», «СКОРПІОН» та «ГНОМ» будуть передані на оборону міста.

Ми, як цивільне населення, та, як інжинірингова компанія, зараз не маємо доступу до бойових патронів і ракет, але сьогодні ми можемо зробити все, що від нас залежить. Наприклад, автоматизовані дистанційно керовані катапульти для кидання коктейлів Молотова. Є ідеї обладнати вогнеметом безпілотну роботизовану платформу Gnome. А вздовж магістралей, де бронетехніка агресора буде рухатися в напрямку міста, розмістити багато автономних катапульт, створивши таким чином пряму «Вогняну дорогу» для путінських солдатів у пекло.

Ми будемо захищати нашу свободу і цивілізований, європейський шлях, який обрала Україна!
Слава Україні!

Додати коментар

Your email address will not be published.

Support
the
Ukrainian
military