ІНФОКОМ ЛТД приймає участь в Торговій місії в Канаду

12 – 14 листопада 2019 в Торонто проходять заходи в рамках Торгової місії до Канади для представників IT-сектора з метою:

  • презентації власних проектів
  • пошука нових партнерів
  • ознайомлення з локальним IT-ринком
  • вивчення бізнес-культури інших країн

“Ми з оптимізмом дивимося на розвиток українсько-канадських відносин та будемо всебічно брати участь в налагодженні ділових і партнерських контактів з Канадськими компаніями і фахівцями. ІНФОКОМ ЛТД має достатній багаж рішень для впр

овадження на підприємствах Канади, для обміну знань та отримання нового досвіду. Це наша третя поїздка в рамках Торгової місії, що організуються Export Promotion Office з метою просування українських компаній на світовому ринку”, зазначив Едуард Троценко, Генеральний директор ІНФОКОМ ЛТД.

ІНФОКОМ ЛТД вдруге презентує в рамках TradeMissionToCanada власні розробки та рішення:

  • в IT секторі
  • безпілотні розробки
  • рішення з використанням Computer vision та AI
  • проекти з автоматизації виробництва

Місію організовано Export Promotion Office/Офіс із просування Експорту

Довідка:

Державна установа “Офіс по просуванню експорту України” було створено в 2018 році на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс по просуванню експорту” при Мінекономрозвитку і початок свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу і просування українського експорту в грудні 2018 року. Офіс надає допомогу експортерам за напрямками: експортний консалтинг, освіту для експортерів, B2G майданчик тощо.

ІНФОКОМ ЛТД (м.Запоріжжя) – інноваційна інжинірингова компанія, заснована в 1996 році. Компанія спеціалізується на автоматизації промислових і інфраструктурних об’єктах, розробці рішень з альтернативної енергетики та обліку матеріалів, проектуванні безпілотних технологій і електрозаправних станцій, навчанні персоналу. ІНФОКОМ ЛТД має сертифікати якості TUV ISO 18001: 2007, є офіційним партнером Siemens AG, Schneider Electric і ін.

 

Додати коментар

Your email address will not be published.

Support
the
Ukrainian
military