Комплекс робіт з автоматизації та розподілу енергії по всіх виробничих будівлях підприємства в інтеграції з АСУ ТП та MindSphere

АСУ ТП та MindSphere – рішення промислового інтернету речей у рамках моделі «IoT як послуга», яке пропонує на ринку всесвітньо відома компанія Siemens.
З цим рішенням ви отримаєте повний звіт даних щодо стану обладнання на виробництві (робота, заплановані та незаплановані простої) для проведення наступних обчислень – OEE (Overall Equipment Effectiveness – загальна ефективність обладнання), а відповідно відображення ключових показників експлуатаційної ефективності в реальному часі.

Перед впровадженням інженерами підготовлено дерево «зупинок» з більш ніж 200 можливими причинами, що застосовуються до різних типів обладнання, датчиків, лічильників, аварійних сигналів.

Обидві системи (АСУ ТП та MindSphere) налаштовані на обмін даними при зміні ситуації. Збір таких даних дозволить:

  • Отримувати дані про час роботи та зупинки, а також про незаплановані простої
  • Реєструвати короткі зупинки роботи та коди їх причин
  • Планувати профілактичне обслуговування залежно від плану завантаження обладнання

Подібна аналітика даних про ефективність роботи ліній та обладнання за допомогою моніторингу дозволить виявляти слабкі ланки в лініях та посилювати їхню надійність. Автоматичний збір даних при цьому звільнить операторів від необхідності введення даних вручну і замінює ведення документації вручну за фактом на використання панелей моніторингу та аналітику в реальному часі.

Збір виробничих даних у хмарі MindSphere дозволить Замовнику також проводити порівняння між декількома підприємствами групи.

Замовляйте АСУ ТП від спеціалістів «ІНФОКОМ ЛТД», які застосовують передові технології та програмні засоби.

sales@ia.ua
+38 (067) 616-87-58, +38 (050) 341-71-09, +38 (061) 213-78-55

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Support
the
Ukrainian
military