Розширення компетенції WinCC OA – внутрішнє навчання в ІНФОКОМ ЛТД

В нашій компанії завершилося #внутрішнє_навчання, присвячене роботі з програмним продуктом #WinCC_OA (Open Architecture). Це рішення від Siemens набуває популярності, бо дозволяє створити однорідну систему збору та обробки інформації, в тому числі збирати дані з енергоносіїв. Використовуючи WinCC OA розробник отримує інструмент для управління технологічними процесами, збирати дані з різних систем обліку електроенергії, локальних систем управління технологічним обладнанням, передавати дані до ERP-системи і при всьому цьому бути легкою (швидко завантажується), крос-платформеною та працювати однаково добре як на Windows, так і на Linux.

Як і всі сучасні системи, WinCC OA має більш привабливий інтерфейс у порівнянні зі стандартною SCADA-системою WinCC, має вбудовані розширені можливості для відображення таблиць, графіків та аналітичних представлень даних та звітів. Окрім того, є можливість відображати користувачу дані на мобільних пристроях.

Ця система використовується для побудови:

  • Великих диспетчерський центрів;
  • Географічно-розподілених об’єктів;
  • Системи контролю авіа- та залізничного сполучення;
  • Інших розподілених та комплексних систем.

Перший проект з використанням цієї системи інженери ІНФОКОМ ЛТД виконали ще в 2016 році, реалізувавши на її основі проект диспетчерської дренажно-каналізаційної системи м. Ашхабад (Туркменістан). З тих пір ми розширюємо географію використання WinCC OA та нашу компетенцію у розробці складних та інноваційних рішень.
#infocomltd #асутп #диспетчерская #siemens #WinCCOA #автоматизированнаясистема #автоматизация
  sales@ia.ua
  +38 (067) 616-87-58, +38 (050) 341-71-09, +38 (061) 213-78-55

Додати коментар

Your email address will not be published.

Support
the
Ukrainian
military