Автоматизація управління дугового піччю SMART-ARC

Завдяки регулятору горіння  дуги SMART-ARC стає можливим виконання таких найважливіших сучасних вимог до виробництва металу, як якість і оптимізація витрат. До числа основних переваг відносяться наступні:

Переваги РЕГУЛЯТОРА ГОРІННЯ ДУГИ:

wear-tear-parts-optimization

Скорочення витрат потужності за часом

Зниження витрат енергії

Зниження витрат електродів

remote-control

Мінімальний коефіцієнт виходу електродів з ладу

constant-efficiency

Збільшення терміну служби стін піч-ковша

Зниження навантажень на обладнання установки піч-ківш

Система РЕГУЛЯТОР ГОРІННЯ ДУГИ SMART-ARC виконує наступні основні функції:

– три незалежних регулятора імпедансу (по одному для кожної фази)

– один додатковий регулятор перевантаження по току
– виявлення короткого замикання і прискорений підйом електродів

– пам’ять заданих значень
– ряд функцій захисту пічного вимикача, перемикача ступенів і т. д.

Апаратна база

Регулятор електродів створений на базі SIMATICS7-400. Для збору значень вторинного напруги і струму в комплект поставки входять трансформатори напруги, котушки та інтегратори Роговского як датчики струму.

Зв’язок

Для передачі відповідних експлуатаційних даних і параметрів на інші ПЛК або комп’ютери передбачений інтерфейс зв’язку Industrial Ethernet.
Збір даних по току

Вимірювання вторинних струмів здійснюється за допомогою котушок Роговского:

  • Котушки Роговского – 3 шт
  • Інтегратор Роговского – 3 шт
  • Вимірювальні перетворювачі – 3 шт

Вимірювальні перетворювачі перетворять сигнали струму короткої мережі в нормовані сигнали 4 – 20 мА для передачі на контролер.

Збір даних по напрузі

Збір даних по вторинному напрузі здійснюється через трансформаторну шафу, оснащену трьома трансформаторами напруги, системою розрядників і запобіжників, вимірювальними перетворювачами сигналів. Вимірювальні перетворювачі трансформують сигнали напруги короткої мережі в нормовані сигнали 4 – 20 мА для передачі на контролер.

Системне програмне забезпечення

Програмне забезпечення контролерів реалізується на базі стандартного пакету проектування STEP7 при використанні мови графічного дизайну під назвою CFC (Continuous Flow Chart).

Системне програмне забезпечення було обрано в якості платформи, здатної реалізувати нову філософію управління і відповідає вимогам безпеки.

Пропонований програмний пакет слід розглядати в якості готового програмного забезпечення, до якого не додається робочої документації. Пакет надає доступ до всіх параметрів і контрольних точках, необхідним для експлуатації, тому внесення змін або модифікацій в будь-які програмні кроки не потрібні. Оновлення та / або модернізація пакета виробляються Підрядником.

Задайте ваше запитання нашим фахівцям: