ІНФОКОМ ЛТД є офіційним постачальником кабелів та кабельних аксесуарів компанії LAPP Group GmbH (Німеччина) – провідного світового виробника кабельної продукції.
ІНФОКОМ ЛТД, будучи системним інтегратором даного виробника, здійснить своєчасні поставки продукції, гарантійне обслуговування і післяпродажний сервіс, а також кваліфіковані консультації з технічних питань.

Кабелі LAPP, виготовлені з матеріалів, що не завдають шкоди навколишньому середовищу, практично не сприйнятливі до механічних або хімічних впливів і можуть швидко і без інтерференції передавати великі обсяги даних в жорстких промислових середовищах. При цьому вони не виходять з ладу навіть при постійній роботі.

Перелік продукції LAPP, що поставляється ІНФОКОМ ЛТД:

EPIC® - електричні з`єднувачі для промислового застосування

Промислові електричні з’єднувачі для промислового застосування, безпечне і знімне з’єднання для застосування в машинобудуванні, розподільних шафах і поза закритих приміщень.

FLEXIMARK® - системи маркування кабелів

Системи маркування кабелів, окремих жил, розподільних електрошаф.

HITRONIC® - оптичні системи для передачі даних

Оптичні системи для швидкої і надійної передачі даних: оптоволоконні кабелі і системи передачі даних з полімерними оптичними волокнами (POF), волокнами з захисним полімерним покриттям і оптичним скловолокном (GOF), одномодові і багатомодові.

ÖLFLEX® - силові та контрольні кабелі

Кабель силовий, контрольний і управління для застосування в машинобудуванні, виробництві промислового обладнання, апаратобудуванні тощо.

SILVYN® - системи захисту кабелю та кабельні ланцюги

Системи захисту кабелю та кабельні ланцюги, що буксуються для додаткового захисту кабелів від механічних і хімічних навантажень.

SKINTOP® - кабельні вводи для фіксації та герметизації кабелів

Кабельні вводи для надійного захисту кабелів.

UNITRONIC® - кабелі зв`язку та передачі потока даних

Системи передачі даних для промислового застосування. Кабелі зв’язку даної марки забезпечують швидку і надійну передачу величезного потоку даних.

ІНСТРУМЕНТИ та КАБЕЛЬНІ АКСЕСУАРИ, МОНТАЖНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Інструменти і кабельні аксесуари – монтажний інструмент, інструмент для оброблення, різання кабелів, видалення оболонки, ізоляції, обтискний / пресувальний інструмент, ізолюючі трубки та ін.

Застосування продукції LAPP в наступних галузях:

  • машинобудуванні
  • платформах для буріння нафтових свердловин
  • виробництві промислових роботів
  • альтернативній енергетиці
  • громадському транспорті
  • зарядних системах для електромобілів

Онлайн-замовлення і уточнення термінів поставки продукції LAPP:

Або заповніть форму зворотнього зв'язку:
    Сертифікат ІНФОКОМ ЛТД як Офіційного системного інтегратора компанії ТОВ "ЛАПП Украіна"

    LAPP_certificate2020