EPLAN Assembly reports - побудова звітів з в EPLAN
Система виконує автоматичну побудову та оновлення графічних звітів, наприклад специфікацій клемників, специфікацій кабелів та інших специфікацій.
Звіт відображається на сторінці звіту або виводиться у зовнішній файл, наприклад, для маркування етикеток функціональних елементів. Відображати сторінки звіту можна в тому ж самому або іншому проєкті.
Перелік загальних звітів:
- зміст, титульний аркуш
- перелік структурних ідентифікаторів
- перелік рамок
- перелік форм
- перелік символів
- таблиця з’єднань
Звіти по функціях:
- специфікація клемника, штекера
- схема клемника
- специфікація кабелю
- схема кабельних з’єднань
EPLAN Article Reports - специфікації в EPLAN
- Специфікація виробів. Вироби, що використовуються в проєкті, перераховують окремо
- Групова специфікація виробів. Перераховуються вироби, які використовуються в проєкті, об’єднуються і сумарно перераховуються.
Список позначень пристроїв
• Список позначень пристроїв відображає використані в проекті пристрої.
EPLAN Graphical Reports - графічні звіти в EPLAN
Схеми виводів пристрою
На автоматичних схемах виведення пристроїв графічно відображено приєднані цілі функціональних елементів. Таким чином, одразу ж видно, як з’єднані проходження сигналу і струму між функціональними елементами.
- Схема підключення клем
Схема підключення штекера
Схема підключення кабелю
Схема підключення пристрою
У схемі підключення пристрою відображено розведення виводів щодо пристрою. Сортування виконується за пристроями.
EPLAN Mounting Panel - монтажна панель в EPLAN
EPLAN Mounting Panel дає змогу проєктувати двовимірні креслення монтажних поверхонь для монтажних плат і електрошаф на додачу до створення схем з’єднань і складання звітів. За допомогою так званих функцій переходу можна перемикатися між двомірним кресленням монтажної поверхні та видом схеми з’єднань залежно від функціонального елемента. Під час розміщення функціональних елементів на монтажній платі програма може враховувати заблоковані області та інтервали встановлення.
EPLAN EPLAN FieldSys
Додатковий модуль розширення “EPLAN FieldSys” спрощує планування розводки машин / установок. Автоматична маршрутизація, у т. ч. визначення довжини, здійснюється у форматі 2D і прискорює складання великої документації. Докладні звіти, що складаються на базі результатів маршрутизації, підтримують також сфери завдань, суміжні з інжинірингом, такі як монтаж і поточний ремонт.
EPLAN Single line - однолінійні схеми в EPLAN
EPLAN Single Line надає можливість створення однополюсних схем з’єднань як частини проєктної документації. У результаті істотно спрощується створення оглядів установок. Там можна задати кабелі, клемники та штекери, щоб потім можна було використати їх у детальній схемі з’єднань. Однополюсні подання часто використовуються для простого і наочного представлення струморозподілу, що також дає змогу визначити ступені захисту.
Система дає змогу створити з макроса однополюсне подання, зокрема для попереднього графічного планування. У результаті користувач на самому початку проєктування може швидко створити загальний перелік і, отже, полегшити процес планування попередніх замовлень необхідних виробів. За потреби деталізоване з’єднання функціональних елементів можна зберігати в табличній формі в однополюсному поданні в базі даних.
Багатополюсні та однополюсні схеми з’єднань синхронізовані одна з одною. Наприклад, під час використання функцій копіювання та обробки користувач може автоматично оновити будь-яке інше подання.
EPLAN Netbased wiring - розводка компонентів в EPLAN
EPLAN Netbased Wiring дає змогу планувати розведення компонентів в установці в зручній для використання табличній формі. За допомогою точкового розведення на схемі з’єднань відображаються функціональні елементи / виводи пристроїв, з’єднані один з одним. Послідовність з’єднань на даний момент все ще може залишатися відкритою. Якщо пізніше механік визначить просторове розташування компонентів та їхню оптимальну розводку, то відповідну інформацію
Для численних розподілено представлених потенціалів можна видаляти точки розриву і лінії з’єднань у схемі з’єднань за допомогою мережевого представлення. Що простіше інженер зображує такі комплексні з’єднання, то наочніша схема з’єднань і легше її читати механіку.
EPLAN PLC overview - огляд даних ПЛК в EPLAN
Для обміну файлами конфігурації ПЛК із зовнішніми програмами конфігурації ПЛК доступні різні формати обміну, зокрема AutomationML.
Розподіл карт ПЛК за роз’ємами каркаса можна спроєктувати так само, як і комунікаційну шину та тип робочої станції абонента шини. В
навігаторі ПЛК наочно відображається, за допомогою яких каркасів і карт ПЛК формується структура мережі в апаратурі.
EPLAN EPLAN PLC & Bus Extension
EPLAN PLC & Bus Extension надає користувачам широку підтримку в управлінні блоками управління ПЛК і системами шин. У проєкті EPLAN можна керувати кількома системами шин і блоками керування ПЛК. При цьому до ПЛК можна приєднувати кілька систем шин, або одна система шин може мати кілька блоків керування ПЛК. Інформацію про ПЛК проєкта EPLAN можна переглядати й обробляти в діалоговому вікні.
Можлива автоматична повторна адресація клем ПЛК і представлення клем ПЛК на сторінках переліків. Можливе збереження в схемах і централізоване перемикання налаштувань за різними типами ПЛК. Таким чином, перегляд і зміна налаштувань вузлів ПЛК можливі за підтримки системи на кожній стадії проєкту.
EPLAN Структура мережі
Певну структуру мережі можна графічно зобразити з використанням символів на сторінці однополюсної схеми з’єднань. У цьому випадку система здійснює управління адресами шин із залежностями конфігурації “головний-підлеглий”. Різні протоколи обміну даними можна визначати безпосередньо на штекері шини.
EPLAN генерація схем PLC в EPLAN
Функції ПЛК можна імпортувати з файлу конфігурації ПЛК або інтерактивно створювати їх у навігаторі ПЛК. Як вихідні дані можна використовувати списки присвоєнь і конфігурації апаратних засобів із програм конфігурації ПЛК виробника. Пакет Elements “Select+” надає можливість автоматичного розміщення функцій ПЛК і генерування одним натисканням кнопки схем з’єднань ПЛК, що включають різні сторінки огляду.
Таким чином, конфігурації ПЛК можна створювати в спеціальних програмах конфігурації ПЛК, а потім імпортувати дані в EPLAN і на їхній основі автоматично генерувати схему з’єднань. Як цільові дані автоматично генеруються схеми з’єднань, переліки ПЛК і структури апаратних засобів. Звіти можна створювати у вигляді схем ПЛК та оглядів карт ПЛК. Схема ПЛК містить відомості про всі виводи пристрою ПЛК карти ПЛК. Для кожної карти ПЛК можна створити одну схему.
Огляд карт ПЛК являє собою фізичні змінні плати ПЛК, які представлені на схемі з’єднань окремими блоками ПЛК у розподіленому поданні. Цей огляд показує в графічному вигляді, які входи / виходи зайняті, а які вільні, яку функцію вони виконують і на яких сторінках схеми з’єднань вони представлені. Залежно від виробника і типу такий огляд може містити різну кількість входів і виходів.