Аналіз систем електропостачання й виявлення потенційно небезпечних місць

аналіз систем електрозабезпечення

Інжинірингова компанія «ІНФОКОМ ЛТД» пропонує інноваційний підхід до планування і оптимізації систем електропостачання промислових підприємств та використовує для цього програмні комплекси – ЕТАР і Neplan.

EТАР і Neplan дозволяють провести аналіз наявних і проектованих систем електропостачання.

Метою проведення аналізу системи електропостачання є виявлення потенційно небезпечних місць з точки зору:

  • ураження електричною дугою;
  • надійності та вибірковості системи електропостачання;
  • відмовостійкості електрообладнання;
  • чутливості захисних пристроїв до струмів перевантаження і струмів короткого замикання.

В ході симуляції різних режимів роботи електрообладнання програмні комплекси автоматично проводять необхідні розрахунки, результати яких потім обробляються і формуються в звіт.

Кожен зі звітів містить список рекомендацій, який включає заміну обладнання або відбудову наявних захисних пристроїв для забезпечення надійної та безпечної роботи системи електропостачання підприємства.

Результати звітів допоможуть провести аналіз ризиків проведення робіт під напругою в кожній з електроустановок підприємства і при необхідності розробити індивідуальні інструкції.

Фахівці компанії впевнені – такий підхід до надійності і безпеки систем електропостачання рятує людські життя і збільшує коефіцієнт готовності.

Адже часто на небезпечному виробництві діють складні механізми електропостачання і в пріоритеті у такого підприємства завжди знаходиться підтримку безперебійної та безаварійної роботи.

А в разі позаштатної ситуації рекомендації, отримані від наших фахівців допоможуть зменшити ризики пов’язані як з надійністю електропостачання, так і з безпекою проведення робіт під напругою.

Додати коментар

Your email address will not be published.

Support
the
Ukrainian
military