Модернізація автоматизованої системи управління (АСУ) суднозавантажувальних машин

Компанія «ІНФОКОМ ЛТД» наприкінці 2021 року реалізувала модернізацію автоматизованої системи управління (АСУ) суднозавантажувальних машин СПМ700 та СПМ900 у Миколаєві.

Спеціалісти компанії розробили конструкторську документацію та програмне забезпечення (PLC, HMI), виконали електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи.
Для наявних контролерів S7-1200 та панелей оператора суднозавантажувальних машин СПМ700 та СПМ900 фахівці «ІНФОКОМ ЛТД» додали функціонал по керуванню новим зважувальним хоботом машини, нової маслостанції, нахилу хобота, лебідки телескопії хоботу, системи протизіткнення судно завантажувальної машини та завантажувального сильфона (хобота), системи навантаження хоботу, системи індикації нахилу стріли та хобота, системи захисту тилового та стрілкового конвеєрів від сходу стрічки, від проковзування стрічки та заторів продукту транспортування.

На об’єкті було налагоджено та встановлено обладнання для АСУ на суднозавантажувальних машинах СПМ700 та СПМ900, проведено монтаж нових пускових збірок механізму телескопії та пристрою завантаження. Виконано установку наступних датчиків контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (КВП та А):

 1. Датчик верхнього рівня сировини у механізмі телескопування
 2. Інклінометр механізму телескопування
 3. Інклінометр стрілкового конвеєра
 4. Датчики системи протизіткнення

 • Високу продуктивність під час вантажних робіт
 • Збереження якості матеріалу в процесі його доставки до судна
 • Стабільну та безаварійну роботу суднозавантажувальної машини
 • Бажаєте замовити реалізацію або модернізацію АСУ суднозавантажувальних машин – звертайтесь до наших спеціалістів.
  E-mail: sales@ia.ua
  +38 (067) 616-87-58,
  +38 (050) 341-71-09,
  +38 (061) 213-78-55

  Додати коментар

  Your email address will not be published.

  Support
  the
  Ukrainian
  military