Звернення ІНФОКОМ ЛТД стосовно роботи компанії та мерах обережності в період карантину

ІНФОКОМ ЛТД бере до уваги всю відповідальність по запобіганню поширенню коронаваріуса в Україні. Стежачи за останніми обнадійливими новинами але спаду епідемії в країнах, що стали першими її жертвами, розуміємо, що той комплекс заходів, які приймаються для зупинки пандемії – вкрай необхідні.

Дуже важливі злагодженість дій і розуміння всієї відповідальності не тільки медиків, держави, але також бізнесу і населення. Ми підтримуємо всі вжиті заходи і закликаємо всіх громадян України прислухатися і дотримуватися необхідних правил для запобігання поширенню коронавируса на території нашої країни.

Зі свого боку з метою недопущення масового поширення вірусу і для безпеки співробітників, з 23 березня 2020 року в компанії вживають таких заходів:

  1. співробітники ІНФОКОМ ЛТД працюють віддалено до 3 квітня. Всі проекти обговорюються в online – режимі і опрацьовуються віддалено в постійному зв’язку із Замовниками
  2. припиняються відрядження як зарубіжні, так і по Україні
  3. припиняються всі масові заходи для співробітників підприємства: наради проводяться в online – режимі

Просимо Вас зберігати спокій і розсудливість. Зосередьтеся в такий непростий час на своє здоров’я, на своїх близьких і безпеки оточуючих вас людей!

Здоров’я ваших сімей – в ваших руках! Будьте спокійні!

У разі виникнення питань, просимо задавати їх на sales@ia.ua, на сторінці в Фейсбук «ІНФОКОМ ЛТД – Автоматизовані системи управління» або за телефоном +38 (050) 341 7092.

З надією на розуміння,

ІНФОКОМ ЛТД

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *