Розробка і реалізація комплексних вертикально інтегрованих АСУ ТП

Компанія «ІНФОКОМ ЛТД» надає повний спектр послуг зі створення комплексних вертикально інтегрованих АСУ ТП, використовуючи SIMATIC PCS7.

SIMATIC PCS 7 Версія 9.1 була названа Системою Управління року на конкурсі Engineers’ Choice Awards 2022 від Control Engineering! Програма щорічних нагород, яка триває вже 35 років, висвітлює найкращі та найінноваційніші продукти для автоматизації, контролю та приладів у 19 категоріях.

Запущена в березні 2021 року, система управління безперервними процесами PCS 7 V9.1 є оновленою версією надійної DCS Siemens, яка тепер пропонує ще більше програмних інновацій і більш надійну апаратну платформу на основі PROFINET. Це дозволяє забезпечити кращу видимість обсягу та стану встановлених компонентів, а також дати можливість проактивного управління життєвим циклом. Крім того, вбудована підтримка останніх операційних систем Microsoft підвищує кібербезпеку та надійність.

SIMATIC Process Control System 7 (PCS7) – потужна система управління процесами, побудована відповідно до концепції SIEMENS «повністю інтегрована автоматизація».

Замовляйте АСУ ТП від спеціалістів «ІНФОКОМ ЛТД», які застосовують передові технології та програмні засоби від Siemens SIMATIC.

Головна


sales@ia.ua
+38 (067) 616-87-58,
+38 (050) 341-71-09,
+38 (061) 213-78-55

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Support
the
Ukrainian
military