Сертифікація ІНФОКОМ ЛТД по всіх рівнях стандарту ISA95

ІНФОКОМ ЛТД слідуючи своїй стратегії постійного розвитку та інновацій в напрямку промислової автоматизації та IoT технологій, займає більш десяти років провідні позиції в Україні.

Цей лідерський старт почався з отримання одними з перших в Україні SOLUTION PARTNER SIEMENS і проходження сертифікації автомобільним дивізіоном SIEMENS в 2008 р.

Нещодавно ІНФОКОМ ЛТД отримав нове партнерство від SIEMENS, підтверджене сертифікатом SIMATIC IT – Preactor APS / Siemens PLM, в напрямку рівня Level 3 «Управління виробничими операціями» (MOM), відповідно до МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ З АВТОМАТИЗАЦІЇ ISA 95.

На сьогодні наша компетенція відповідає всім рівням стандарту ISA95, і ми можемо пропонувати нашому потенційному Замовнику повну інтегровану вертикаль автоматизації від датчика до управління підприємством:

  • Level 3 – MOS (Manufacturing Operations System) / MES (manufacturing execution system), сертифікація Siemens по SIMATIC IT Preactor APS
  • Level 2, 1, 0 – компетенції по системам автоматизації SIEMENS, з підтвердженими сертифікатами по WINCC OA, PCS7, DRIVES & MOTION, ADVANCED FACTORY AUTOMATION, SIVACON.

Додати коментар

Your email address will not be published.

Support
the
Ukrainian
military