Siemens Opcenter RD&L – управління даними про рецептурні продукти

Opcenter RD&L (Research, Development and Laboratory) – це гнучка та масштабована платформа для виробників товарів повсякденного попиту та підприємств переробної галузі, яка дає змогу оптимізувати та стандартизувати управління даними про рецептурні продукти.
Це дає змогу ефективніше проводити дослідження та швидше розробляти нові вироби. Opcenter RD&L (раніше – SIMATIC IT R&D Suite) допомагає забезпечити дотримання вимог до якості та нормативних вимог. Тісна інтеграція даних досліджень і розробки з виробничими даними і процесами істотно прискорює передачу готових проектів виробів на виробництво.
Продукція, створена Opcenter RD&L, повністю відповідають стандарту GMP. Міжнародний стандарт GMP (good manufactured practice) – це забезпечення якості на всіх етапах виробництва – від моменту надходження вихідної сировини та пакувальних матеріалів на підприємство до відвантаження готової продукції на склад.
Для стандартних завдань дослідження та розробки, таких як управління даними проектів, створення рецептури, контроль за пробами та експериментами та розробка виробничих процесів, необхідний інтегрований набір кращих у своєму класі інструментів – від електронних записників до засобів управління лабораторією, специфікаціями, партіями, запасами, виробництвом на пілотних установках тощо. Opcenter RD&L також має засоби для захисту інтелектуальної власності та контролю за дотриманням нормативних вимог.

Opcenter RD&L складається з трьох основних компонентів, які доповнюються електронним лабораторним журналом та рішенням для підключення до роботи сторонніх користувачів:

 • Opcenter Specification
 • Opcenter Formulation
 • Opcenter Laboratory

Розробку рецептурних продуктів, перевірку відповідності нормативним вимогам, розробку формул, взаємодію з постачальниками ефективніше реалізувати за допомогою Opcenter Specification&Formulation
Ключові особливості Opcenter Specification&Form; для розробки рецептурних продуктів:

 • Інтегрований процес розробкиСкорочення витрат на розробку продукції
 • Наскрізний процес розробки рецептур управління виробництвомЦентралізоване управління даними про виріб / продукт (PLM)
 • Управління нормативною базоюСкорочення часу на оперативне управління невідповідностями
  у процесі розробки

Тісна інтеграція даних досліджень та розробки з виробничими даними та процесами суттєво прискорює передачу готових варіантів конструкцій на виробництво.

Для стандартних завдань дослідження та розробки, таких як управління даними проектів, створення рецептури, контроль за пробами та експериментами та розробка виробничих процесів, необхідний інтегрований набір кращих у своєму класі інструментів – від електронних записників до засобів управління лабораторією, специфікаціями, партіями, запасами, досвідченим виробництвом тощо. Opcenter також має засоби для захисту інтелектуальної власності та контролю за дотриманням нормативних вимог.

Opcenter Specification дозволяє створювати єдине сховище даних, що охоплює всі заводи по всьому світу, що містить деталі про всі сировинні матеріали, заготовки, готові продукти, пакувальні матеріали, що використовуються всередині компанії. Це включає можливість повноцінного управління специфікаціями з контролем версій.
Управління стецифікаціями включає:

 1. Управління всією інформацією щодо специфікації продукції:
  – Складові
  – Етапи процесів (розробка, виробництво)
  – аналіз нормативної бази
  – Інтеграція з рішенням контролю якості
 2. Глобальні та локальні специфікації
 3. Застосування алгоритмів
 4. Гнучке конфігурування

Opcenter Formulation — це програмний компонент, завдяки якому цифровий двійник втілюється у життя. Завдяки збереженню всіх специфікацій в єдиному сховищі Opcenter Specification допомагає покращувати формулу в цифровому середовищі. Незалежно від того, чи спираєтеся ви на існуючий перелік компонентів або починаєте з нуля, цифровий двійник формули дозволяє оцінити вплив формули на вартість, харчову цінність, якщо ми говоримо про продукти харчування та напої, а також проконтролювати дотримання нормативних вимог під час експорту, наприклад, косметики у будь-яку країну світу.

Переваги Opcenter Formulation:

 • Ефективне управління даними про продукти, їх якість та доступність
 • Сприяння процесу інновацій у продуктах
 • Скорочення часу виведення ринку
 • Підвищення якості продукції та відповідності вимогам
 • Зниження зусиль та витрат на розробку нових продуктів (NDP) та впровадження нових продуктів (NPI)
 • Обмін інформацією в режимі реального часу між лабораторією, відділом R&D та розробниками продукту забезпечує операційну ефективність та нульовий ризик помилок

Для замовлення рецептурних продуктів за допомогою Opcenter Specification&Formulation звертайтесь до наших фахівців.

sales@ia.ua
+38 (067) 616-87-58, +38 (050) 341-71-09, +38 (061) 213-78-55

Додати коментар

Your email address will not be published.

Support
the
Ukrainian
military