Облік готової продукції (облік кегов)

Відповідно до закону РК №429-I зі змінами та доповненнями станом на 29.09.14р. «Про державне регулювання виробництва та обороту етилового спирту та алкогольної продукції», будь-яке підприємство, у виробництві якого застосовується спирт зобов’язано вести облік готової продукції, що забезпечує автоматизовану передачу уповноваженому органу та його територіальним підрозділам у режимі реального часу даних. про концентрацію у ній етилового спирту. У зв’язку з цим компанія ТОВ «ІНФОКОМ ЛТД» пропонує таке рішення:

Uchet got

Рішення засноване на використанні RFID¦меток і зчитувачів цих позначок. На кожну одиницю готової продукції встановлюється «мітка» яка несе в собі інформацію про виробника, дату виготовлення, термін придатності, зміни, інформацію про замовника. Дане рішення дозволяє в будь-який момент часу передати інформацію до контролюючого органу про кожну одиницю готової продукції.

Облік продукції перед розливом контролюється за допомогою витратоміра, який встановлюється на трубопроводі у потрібній точці вимірювання.