Компанія «ІНФОКОМ ЛТД» пропонує власні комплексні рішення обладнання сонячних електростанцій та постачання обладнання для сонячної енергетики, розробку проекту СЕС та реалізацію проекту з будівництва сонячного парку “під ключ”.

Проектування сонячної електростанції здійснюється “під ключ”:

Виконується проект СЕС, постачання необхідного обладнання, його монтаж та налагодження.

Сонячна інверторна підстанція (СІП) SIS – попередньо зібрана підстанція контейнерного типу для внутрішнього розміщення електротехнічного обладнання – системи управління, інвертора, трансформатора середньої напруги та розподільчих пристроїв.

Докладніше про СІП

Інформація для замовлення сонячної інверторної підстанції

Диспетчерське управління підстанціями здійснюється оператором з головного пульта управління через операторську станцію. Стан обладнання та аварії відображається на графічному дисплеї за допомогою програми візуалізації технологічних процесів.

Докладніше про систему моніторингу та диспетчеризації сонячної підстанції

Брошура “Універсальна система моніторингу сонячних станцій”  1,19 Mb)

Метеорологічний комплекс (MC) інтелектуальне рішення для контролю за погодними умовами в місці розташування сонячної електростанції з можливістю передачі даних на великі відстані за оптичним ETHERNET.

Докладніше про метеорологічний комплекс для сонячних електростанцій

Шафа збору потужності SGCB16 (SMART GENERAL COMBINER BOX) – це інтелектуальна система моніторингу сонячних модулів, призначена для підсумовування потужності та підключення PV-масивів до центрального інвертора. SGCB має 16 контрольованих по струму входів і один загальний вихід.

Докладніше про шафу збору потужності (SGCB)

Інформація для замовлення шафи збору потужності