Розробити проєкт в EPLAN – це ефективно!

“ІНФОКОМ ЛТД” є офіційним дистриб’ютором компанії EPLAN Software & Service GmbH&Co.KG на території України починаючи з 2000 р. і здійснює:

 • постачання системи автоматизованого проєктування EPLAN Electric P8;
 • технічну підтримку ліцензованих користувачів EPLAN на території України;
 • навчання користувачів щодо продуктів EPLAN;
 • консультації та впровадження EPLAN на Вашому підприємстві;
 • створення необхідних шаблонів EPLAN;
 • розробка символів і бібліотек EPLAN;
  створення макросів стандартних пристроїв, макросів сторінок і схемних рішень;
 • налаштування повідомлень, рамок і форм;
 • інтеграція EPLAN з ERP-системою підприємства, CRM-системою, розробка макросів для завантаження даних в інші інформаційні системи підприємства;
 • розробка разом із фахівцями Вашого підприємства пілотного проєкту EPLAN.
EPLAN engineering process

Logo EPLAN 4c 2010

eplan monitorПредставляємо Вам спеціалізований пакет проєктування для виконання проєктної документації з усіх розділів електротехніки EPLAN Electric P8.

САПР EPLAN – це 20-ти річний досвід успішної та орієнтованої на виконання практичних завдань діяльності в галузі автоматизації інженерної праці, що реалізувався у створенні програми, яка дає змогу швидко і якісно підготувати інженерну документацію.

Це інструмент для отримання рішень з автоматизації процесів та ефективного виконання завдань із планування, проєктування, монтажу та введення в експлуатацію, які відповідають вимогам і особливостям ГОСТу, європейським стандартам, північноамериканським стандартам, автоматично перемикаючи відображення символів і орієнтації Ваших схем.

EPLAN – це унікальна система управління даними. Усі продукти EPLAN поєднані в так званій платформі EPLAN , завдяки якій здійснюється безперервний обмін інформацією між такими продуктами для проєктування:

 • EPLAN Electric P8 – створення електротехнічних схем;
 • EPLAN Fluid – створення гідравлічних і пневматичних схем;
 • EPLAN PrePlanning – створення схем автоматизації;
 • EPLAN Pro Panel – створення 3-D електрошаф і розподільчих пристроїв.

Використовуючи платформу EPLAN, Ви досягнете нового рівня ефективності у сфері проєктування.

Нині багато всесвітньо відомих компаній застосовують для реалізації своїх технічних ідей рішення, запропоновані світовим лідером у галузі САПР, компанією EPLAN Software&Service GmbH&Co.KG. Серед них такі компанії, як: APV, АВВ, Audi, BMW, Carlsberg, Coca Cola, Ford, GE Fanuc, Groupe Schneider, Miele, Nestle, Nextrom, Samsung, Siemens, а також низка великих підприємств країн СНД.

З огляду на те, що користувачі САПР EPLAN перебувають у різних країнах і розмовляють різними мовами, всі версії EPLAN і призначена для користувача документація існують 16 мовами, зокрема й російською.

Фахівці “ІНФОКОМ ЛТД” завжди готові надати кваліфіковану технічну підтримку і навчити Ваших інженерів роботі з САПР EPLAN, а також посприяти в розробці елементів і адаптації проєктної документації замовника до норм ЄСКД України.

Ви можете отримати додаткову інформацію та технічну консультацію щодо роботи з САПР EPLAN, надіславши Ваш запит на адресу eplan@ia.ua (відповідь буде надано впродовж двох днів), або звернутися по консультацію до нашого офісу в м. Запоріжжя: +38(061)213-78-55.