Автоматизація перевантажувального терміналу з річним оборотом 5 млн. Тонн, Одеська область

АСУ перегрузочного терминала

Інженери компанії ІНФОКОМ ЛТД знаходяться на завершальному етапі масштабного проекту по автоматизації і електропостачання перевантажувального комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових вантажів одноразовим зберіганням 300 тис. Тонн і річним оборотом до 5 млн. Тонн.

До завдань наших фахівців входить виконання комплексу робіт по автоматизації обладнання:

  • розробка програмного забезпечення для автоматичного управління обладнанням;
  • виготовлення та поставка шаф системи управління (шафи управління двигунами, шафи віддаленої периферії, шафа контролера);
  • виконання монтажних і налагоджувальних робіт обладнання СУ.

Система управління контролює побудова маршрутів руху зернових продуктів з конвеєрів до 24 силосами терміналу, забезпечуючи операції приймання і вивантаження зернових вантажів, їх зберігання. У проекті застосована вдосконалена нашими інженерами технологія маршрутизації, яка забезпечує створення шляхів транспортування вантажів з точки А в точку Б по конвеєрних ліній, синхронізуючи включення / вимикання обладнання по кожній частині маршруту.

Актуальні дані про стан обладнання, руху вантажів за маршрутами передається в центральний пункт управління, дозволяючи диспетчеру виконувати моніторинг / диспетчеризацію і управління технологічними процесами. Інформація на екрані диспетчера відображається в 3D вигляді, таким чином розташування обладнання на екранах стало реалістичним і зрозумілим. Для зручності операторів застосовані великі екрани – 55 дюймів. Для створення 3D візуалізації на екранах в диспетчерській використовувався досвід наших фахівців в області 3D-проектування.

До об’єкту застосовуються жорсткі вимоги по відмовостійкості системи, для виконання цих вимог застосований контролер Siemens, модулі Simocode PROV. Як середовище розробки програмного забезпечення використане середовище TIA Portal, WinCC Professional. Кількість тегів в проекті – більше 6 000.

Незважаючи на великий обсяг, роботи виконуються в запланований термін.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Support
the
Ukrainian
military