Біометрична ідентифікація користувачів в АСУ ТП

Fingerprint-identification-access

Наявність логіна і пароля для входу в корпоративну систему або систему управління технологічним процесом на підприємстві – правило. Але людський фактор продовжує впливати шляхом повідомлення особистих паролів колегам.

Рішенням проблеми авторизованого доступу до обладнання є розроблений фахівцями ІНФОКОМ ЛТД власний алгоритм використання двофакторної авторизації для систем АСУ ТП. Така авторизація включає перший рівень – логін і пароль для користувача і біометричний рівень в якості другого:

  • Ідентифікація по відбитку пальця (FPrint ID)
  • Ідентифікація особи (Face ID)

Стандартної можливістю настройки доступу до систем АСУ ТП, розробленої, наприклад, із застосуванням TIA Portal (WinCC Professional) від Siemens входить однофакторний ідентифікація за логіном і паролем. Доповнюючи стандартні можливості розробкою від ІНФОКОМ ЛТД отримуємо відсутність можливості несанкціонованого доступу до системи управління.

Подібний підхід вже використовувався нашими інженерами в проектах для гірничодобувних комбінатів (ГЗК), де для доступу до високовольтних розподільних осередків 10 кВ використовується двофакторна авторизація і на даний момент тільки авторизовані співробітники можуть включити або вимкнути осередки.

Перевагою проекту також є віддалений доступ до системи управління через робочий планшет з ідентифікацією за відбитками пальців. Таке віддалене робоче місце надає мобільність оператору і надійність в прийнятті рішень щодо розподілу енергії.

Для замовлення звертайтесь:
sales@ia.ua
+38 (067) 616-87-58
+38 (050) 341-71-09
+38 (061) 213-78-55

Додати коментар

Your email address will not be published.

Support
the
Ukrainian
military