Системи накопичення енергії для інфраструктури зарядки електромобілів

Інжинірингова компанія INFOCOM LTD у співпраці з компанією UGV Chargers має рішення по акумуляції енергії для інфраструктури зарядки електромобілів.
Контейнерне накопичення та акумуляція енергії дають змогу розміщення швидких зарядних станцій у місцях, де обмежена мережа, і живлення не вистачить для установки кількох електрозаправок. Як правило, за таких обставин необхідне дороге оновлення мережі, і встановлення стаціонарного контейнера для накопичення енергії дозволить позбутися такої необхідності.

Наше рішення включає сонячний парк, що підключений до системи накопичення енергії, яка забезпечує живлення станцій швидкої зарядки електромобілів.

Переваги зарядки електромобілів від накопичувачів енергії:

  • Збільшення вихідної потужності для забезпечення швидкої зарядки електротранспорту в місцях з обмеженою доступністю мережі
  • Зниження витрат на енергію та збільшення прибутку завдяки оптимізованому управлінню енергією
  • Створення більш надійної та стійкої мережі, використовуючи накопичену енергію в час пік
  • Зарядні станції для електромобілів працюватимуть під час відключень електроенергії та під аварій на лініях мережі, що особливо важливо під час надзвичайних ситуацій або евакуації
  • Додаткова можливість інтеграції з прилеглими будівлями для подальшого зниження витрат на електроенергію та підвищення стійкості під час відключень електроенергії

Системи накопичення та акумуляції енергії разом із швидкими зарядними станціями забезпечать водіїв електромобілів додатковими місцями для зарядки, що є фантастичним кроком для збереження навколишнього середовища, та прискорює швидкість переходу на електромобілі.

Бажаєте замовити рішення по акумуляції енергії для інфраструктури зарядки електромобілів – звертайтесь до наших спеціалістів.

Головна


sales@ia.ua
+38 (067) 616-87-58,
+38 (050) 341-71-09,
+38 (061) 213-78-55

Додати коментар

Your email address will not be published.

Support
the
Ukrainian
military