Комплексна автоматизація виробництва, промислова автоматизація, модернізація

Для підвищення ефективності виробництва, поліпшення якості продукції для підприємства необхідний високий рівень автоматизації систем управління технологічними процесами, скорочено – АСУ ТП. Вона включає технічні та програмні ресурси, тому має на увазі мінімальне втручання людини, найчастіше для прийняття особливо важливих галузевих рішень.

Автоматизация производства - автоматизация технологических процессов

Проектування АСУ ТП передбачає виконання наступних задач:

 1. Автоматизація виробництва. На основі заданих параметрів система здійснює запуск, контроль, зупинку обладнання, аналізує і реагує на умови, що змінилися.
 2. Реєстрація, збір, фіксація інформації про роботу обладнання й виробничих процесів. Спеціальні датчики збирають, зберігають, передають відповідні дані на робоче місце оператора в режимі реального часу, дані фіксуються в базах даних.
 3. Розпізнавання й реакція на нестабільну роботу обладнання й його вузлів. Впровадження автоматизованих систем дозволяє реєструвати будь-які відхилення, збої, відмови в роботі пристроїв і техніки після збору потрібних даних. Реакція на подібні зміни може бути автоматичною або передаватися оператору для прийняття рішення
 4. Автоматизація технологічних процесів і виробництв у віддаленому режимі. Організація віддаленої роботи можлива з робочого місця оператора.
 5. Організація гнучкого доступу до управління.Опція має на увазі настроювання багаторівневого доступу до системи через персоніфіковані паролі.
 6. Автоматизована система контролю й обліку електроенергії. Діяльність спрямована на комерційний контроль обліку електроресурсу, включаючи лічильники, а також облік і зберігання даних онлайн і офлайн. Наш фахівець допоможе Вам з інтеграцією схем АСКОЕ та інтерфейсів SCADA.

Автоматизація технологічних процесів і виробництв – це завдання досвідченого розробника, що спеціалізується на проектуванні, розробці, впровадженні відповідних проектів. Тому при виникненні потреби в АСУ ТП слід звернутися до кваліфікованого фахівця.

 

Розробка і впровадження автоматизованих систем

Інжинірингова компанія «ІНФОКОМ ЛТД» – лідер в галузі на українському ринку, визнаний експерт міжнародного рівня, сертифікований фахівець з АСУ ТП в Києві і Україні для промислових і інфраструктурних об’єктів. Ми працюємо з 1996-го року, тому встигли успішно реалізувати більше 300 проектів в хімічній, металургійній, агропромисловій галузях. Наша компанія відома розробками безпілотних наземних транспортних засобів (Lanos, SPARTAN), безпілотної турелі ЛАСКА, створенням ПО для білінгу заправних станцій UGV, програми UGV Driver Assistant.

 

Proekt-Postavka-Montazh-Naladka-Service

Наша задача – комплексна автоматизація підприємства, що включає:

 • проектування АСУ ТП з використанням системи автоматизованого проектування EPLAN Electric P8, EPLAN Pro Panel;
 • розробка програмного забезпечення (PLC) та систем візуалізації (SCADA) на основі контролерів Siemens, Schneider Electric з використанням сучасного програмного забезпечення;
 • постачання й монтаж обладнання, в тому числі виготовлення щитів (шаф) управління, прокладення кабельних трас і магістралей;
 • пусконалагоджувальні роботи, інтеграцію АСУ ТП в ERP і MES системи бізнесу;
 • навчання персоналу замовника для успішної роботи з новою автоматизованою системою;
 • сервісне обслуговування, технічну підтримку, в тому числі віддалену технічну підтримку. 

Компанія «ІНФОКОМ ЛТД» пропонує клієнтам повний комплекс послуг, тому немає необхідності в залученні підрядних спеціалістів. Після закінчення встановлення мі надамо конструкторську документацію, гарантійні та постгарантійні зобов’язання. 

Автоматизация производства для различных отраслей

Переваги співробітництва з «ІНФОКОМ ЛТД»

Наші автоматизовані системи управління технологічними процесами відповідають сучасним вимогам промисловості, тому користуються попитом серед великих компаній. Крім високої якості послуг, пропонуємо ряд додаткових переваг для наших клієнтів:

– Оптимальні ціни на обладнання для автоматизації. Наша компанія безпосередньо співпрацює з надійними виробниками техніки для АСУ ТП світової величини, тому отримує вигідні умови і ділиться ними з клієнтами.

– Точні строки. Автоматизація бізнес-процесів відбувається швидко і без втрати якості, а значить ви можете покластися на нас і планувати потрібний термін.

– Експертні консультації.

На нашому сайті ви знайдете докладну інформацію по автоматизації процесів і виробництв, а якщо залишаться додаткові або уточнюючі питання – зателефонуйте нам, напишіть або замовте зворотний дзвінок.

За допомогою АСУ ТП ви поліпшите ККД і підвищите прибутковість. Для цього зверніться до сертифікованих фахівців «ІНФОКОМ ЛТД», які мають кваліфікацію розробити і впровадити відповідні автоматизовані системи на будь-якому об’єкті.

Приклади розроблених екранів візуалізації з використанням 3-D зображень

Ви можете отримати додаткову інформацію або технічну консультацію, відправивши Ваш запит за адресою sales@ia.ua, або зателефонувавши в наш офіс за телефоном +38(061) 213-78-55 або скористувавшись формою зворотного зв’язку.