Віддалена підтримка АСУ промислових об’єктів в режимі реального часу

Пропонуємо віддалене виконання сервісних робіт і технічної підтримки, планових робіт для системи управління (АСУ ТП) від розробників/сертифікованих спеціалістів ІНФОКОМ ЛТД на умовах 24/7. Забезпечуємо безпечне підключення, дотримання розробленого протоколу безпеки для захисту даних, що передаються.

 • Діагностика роботи обладнання
 • Віддалене налаштування обладнання
 • Оновлення програмного забезпечення

Докладніше про послугу
Удаленные сервисные работы

Планування та оптимізація систем електропостачання промислових підприємств з ПЗ ETAP та NEPLAN

ІНФОКОМ ЛТД пропонує послугу з виконання досліджень струмів короткого  замикання на підприємствах для підвищення електробезпеки промислових об’єктів. Для підготовки звіту по розрахунку струмів короткого замикання застосовуємо сучасні програмні засоби  – ETAP, Neplan.

Докладніше про послугу
ETAP_Infocom-LTD

Навчання

Навчальний центр ІНФОКОМ ЛТД, м. Запоріжжя, пропонує різноманітні курси для інженерів систем автоматизації, спеціалістів з експлуатації, проектування та програмування Simatic S7, Simatic PCS7, з систем візуалізації  (SCADA-систем) WinCC/WinCC Flexible, навчання EPLAN Electric P8 (система автоматизованого проектування), навчання для операторів станків з ЧПК (програмування та обслуговування станків з ЧПК)

Докладніше про послугу

Система електропостачання для промислових підприємств

Надаємо послуги із побудови систем енергозабезпечення підприємств щодо низької, середньої та високої напруги до 330 кВ під ключ. Досвід реалізації подібних проєктів енергопостачання понад 25 років в Україні та за кордоном.

Докладніше про послугу

Комплексна автоматизація виробництва, промислова автоматизація, модернізація

«ІНФОКОМ ЛТД» надає повний спектр послуг зі створення комплексних вертикально інтегрованих АСУ ТП з використанням новітньої технології для комплексного проектування SIMATIC PCS7. При цьому замовнику надається конструкторська документація, все необхідне обладнання та ПЗ, проводиться монтаж обладнання, інтеграція та налаштування, навчання персоналу. На всі розроблені системи керування надається гарантійне та постгарантійне обслуговування. 

Докладніше про послугу

Розробка конструкторської документації

«ИНФОКОМ ЛТД» занимается разработкой проектно-конструкторской документации зданий и сооружений производственного назначения, комплектных шкафов управления различной степени сложности (шкафы электромонтажные термостабилизированные, IP54, шкафы управления исполнение IP54 с фильтром и вентилятором, без дросселей, шкафы управления электроприводами) и прочее по Вашему заказу.

Докладніше про послугу

Розробка ПЗ для АСУ ТП

«ИНФОКОМ ЛТД» предоставляет услуги по разработке на заказ программного обеспечения для микроконтроллеров LOGO!, для контроллеров SIMATIC S7-300 и S7-400, для SCADA систем WinCC, комплексная автоматизация с использованием технологии проектирования SIMATIC PCS7

Докладніше про послугу
Удаленные сервисные работы

IT послуги

«ИНФОКОМ ЛТД» автоматизированных систем управления и оптимизации производственной деятельности (MES систем), проектирование и прокладка структурированных кабельных систем (СКС) и мультисервисных сетей связи (МСС) , проектирование центров обработки данных (ЦОД).

Докладніше про послугу

Виробництво шаф управління й автоматики

«ИНФОКОМ ЛТД» предлагает услуги по проектированию, производству, поставке, монтажу и наладке высококачественного низковольтного и высоковольтного электрооборудования для распределения энергии, в том числе низковольтные распределительные устройства (РУ) по технологии SIVACON 8PT, SIVACON S8 компании SIEMENS

Докладніше про послугу

Ремонт та обслуговування АСУ ТП та перетворювачів частоти

Сервісний центр ІНФОКОМ ЛТД проводить унікальні в Україні роботи з ремонту та діагностики обладнання і комплектуючих Siemens ранніх серій випуску, які вже зняті з виробництва (Simatic S5, Sinumerik, Simoreg), а також налагодження, ввід в експлуатацію, ремонт перетворювальної техніки та систем управління на базі SIMATIC S5, S7 компанії SIEMENS

Докладніше про послугу

Аутсорсинг фахівців

Аутсорсинговые услуги для промышленной автоматизации:

 • Проектирование и программирование систем автоматизаци
 • На базе SIEMENS, SCHNEIDER ELECTRIC, PHOENIX CONTACT, OMRON, ALLEN BRADLEY
 • Модернизация существующей системы автоматизации
 • IT консалтинг
 • Разработка ПО на базе C#, C++, .NET, SQL Server, Sharepoint, BizTalk, OPC

Докладніше про послугу

Комплексна діагностика та усунення проблем мереж PROFIBUS

Комплексная диагностика и устранение проблем сетей PROFIBUS DP и PROFIBUS PA

 • Проверка физического и логического уровней организации сети;
 • Проверка правильности построения сети;
 • Подробный протокол проблем сети;
 • Сертифицированные специалисты по сетям PROFIBUS

Докладніше про послугу
profibus1