Відкрито набір в ONLINE-групи по курсам EPLAN. Заявки можна залишати на пошті training@ia.ua або в формі зворотнього зв’язку (внизу сторінки)

Перелік курсів навчання-програмуванню контролерів Siemens: step 7 и SCADA WinCC

Курс

Краткое описание

Количество дней

Simatic S7 промислові системи автоматизації

1

ST-7PRО1-INF Базовий курс з Simatic S7 5

2

ST-7PRO2-INF

Розширений курс з Simatic S7 5
Системи управління технологічними процесами   

3

ST-PCS7SYS-INF Робота з пакетом ПЗ SIMATIC PCS 7  10
4 PCS7-PoT-INF Розробка і конфігурування задач автоматизації в середовищі PCS7 10
Системи візуалізації (SCADA-системи)                        

5

ST-BWINCCS-INF

Робота зі SCADA системою WinCC 5
6

ST-BWinCCFSYS1-INF

Розширений курс WinCC  5
Промислові системи автоматизації в TIA-Portal
7

ST-7MICRO1200-INF (TIA-Portal)

Раобота з ПЗ в середовищі TIA-PORTAL 4
8 TIA-SYSUP-INF (S7-1500) Програмування автоматизації SIMATIC S7-1500 в TIA-PORTAL 5

Програмування контролерів Siemens

Устаткування німецької компанії Siemens широко використовується в різних сферах промисловості, особливо популярні ПЛК Siemens – програмовані логічні контролери. Вони необхідні для впровадження автоматизації технологічних процесів на виробництві незалежно від галузі діяльності. Програмування контролерів здійснюється на основі власного ПО: Simatic Step 7 для проектування систем автоматизації технологічних процесів і утиліти Simatic Manager, розроблених торговою маркою Siemens.

Як стати спеціалістом в PLC Siemens

Щоб повністю освоїти програмування контролерів, пройдіть навчання у експертів в напрямку ПЛК. Інжинірингова компанія ІНФОКОМ ЛТД спеціалізується на програмуванні логічних контролерів на базі Siemens, тому проводить навчальні курси для молодих фахівців або досвідчених програмістів з метою підвищення кваліфікації.

Ми – визнані лідери на українському ринку, добре відомі за межами України, працюємо в сфері автоматизації промислових, інфраструктурних об’єктів з 1996-го року з підприємствами в різних галузях. У нашому послужному списку понад 300 проектів, в тому числі розробка безпілотних наземних транспортних засобів (Lanos, SPARTAN) безпілотної турелі ЛАСКА, створення ПО для білінгу заправних станцій UGV Chargers, програми UGV Driver Assistant.

Тому ми в силах дати глибокі знання на експертному рівні, навчити інших практичним навичкам з програмування промислових контролерів Siemens. Навчання по Siemens направлено на широку цільову аудиторію:

 • менеджерів проектів по автоматизації технологічних процесів
 • фахівців з пуско-налагоджувальних робіт
 • програмістів по автоматизації
 • технологів
 • фахівців з проектування, впровадження, налаштування проектів на основі SIMATIC WinCC & WinCC flexible
 • майстрів по установці, налаштуванні, підтримки частотно-регульованих електроприводів MICROMASTER, MIDIMASTER
 • співробітників з програмування та обслуговування верстатів з ЧПУ.

Додаткова інформація по навчанню Siemens та Step 7:

 1. Після закінчення курсу програміст отримує сертифікат Siemens. Навчання орієнтоване на отримання теоретичних знань, отримання практичних навичок. У програмі передбачені заняття по конфігурації, налаштування візуалізації, складання, налагодження програм, налаштування техніки та іншим тематичними розділами.
 2. Навчання проходить за навчальними програмами, розробленими Siemens AG на навчальному обладнанні. Викладають курси досвідчені інженери, які спеціалізуються в розробці систем автоматизації, програмуванні, впровадженні SIMATIC S7 та інших напрямках.
 3. Наші фахівці можуть проводити навчання роботі з мікроконтролерами з виїздом до вас на підприємство. Для цього потрібно мінімум 3 людини в групі. У підсумку ви зможете організувати максимально зручний формат навчання для всіх співробітників компанії.
 4. У вас є можливість вибрати конкретний курс. Ми пропонуємо пройти базову програму або вибрати курси на основі індивідуальних побажань. Тривалість занять становить від трьох до десяти днів в залежності від обраного напрямку. Так, слухачі освоюють програму «Програмування PLC SIMATIC S7-200» всього за 3 дні, а для отримання сертифіката за напрямом «Інсталяція та обслуговування ЧПУ систем SINUMERIK 810D / 840D» потрібно 10 днів.

Ознайомтеся докладніше з переліком курсів по програмам і контролерам Siemens на нашому сайті або проконсультуйтеся з виниклих питань з нашим менеджером Дариною Фоменко. Пишіть на електронну пошту training@ia.ua або телефонуйте за телефоном +38 (061) 213-78-55.

Якщо вас цікавить програмування логічних контролерів, ви працюєте або плануєте працювати в сфері автоматизації виробництва, не пропустіть можливість розширити і закріпити свої навички. Фахівці інжинірингової компанії ІНФОКОМ ЛТД вже навчили тисячі програмістів, які тепер відповідально і професійно виконують програмування промислових контролерів на базі обладнання Siemens.

Інжинірингова компанія ІНФОКОМ ЛТД гарантує зручне і результативне навчання Step 7 на основі Siemens Simatic PLC, яке допоможе менеджерам, технологам, програмістам в розробці систем автоматизації технологічних процесів![/col]