3 больница

Боротьба з COVID-19

Для забезпечення власного колективу захисними екранами, під керівництвом Едуарда Анатолійовича Троценко, Генерального директора ІНФОКОМ ЛТД, інженери компанії розробили версію пластикового захисного екрану для обличчя. Цей тип екранів був переданий у міські лікарні м.Запоріжжя на безоплатній основі.

ДЕТАЛЬНІШЕ…

Відеоінструкція з маски «Зроби сам»

З ініціативи Генерального директора ІНФОКОМ ЛТД в мережі Internet розміщена відеоінструкція для самостійного виготовлення захисної маски з використанням підручних засобів. Виготовити таку маску дешево, просто й ефективно. У зв’язку з нестачею масок для захисту від вірусу COVID-19, ця відеоінструкція допоможе захиститися самостійно.

ДЕТАЛЬНІШЕ…

IMG_5162
55-brigada

Підтримка 55-ї артилерійської бригади «Запорізька Січ»

Починаючи з 2014 року ІНФОКОМ ЛТД надає допомогу 55-й артилійській бригаді, а саме в наданні автомобілю JEEP Cherokee для транспортуванню припасів, наданні й наступному виконанні ремонтних робіт з тепловізорів, фінансуванні робіт з електрифікації цеху з ремонту бронетанкової техніки.

Екскурсії для дітей в офісі компанії

4 серпня до офісу компанії ІНФОКОМ ЛТД знову завітали маленькі гості на екскурсію в рамках Літнього ІТ табору Комп’ютерної Академії «ШАГ».
Діти на власні очі побачили як збирають роботизовані платформи, як програмісти працюють над новими рішеннями та як керувати роботами.
Робот-розвідник ГНОМ покатав дітей по офісу, навіть по двоє одночасно. А робот TIMA показав свою автономну роботу та об‘їзд перешкод, зацікавив та підняв настрій.
Чекаємо на нові екскурсії майбутніх програмістів.

ДЕТАЛЬНІШЕ…

infocom-step-1