Автоматизація підйомно-транспортних механізмів

Транспортування обладнання, деталей, комплектуючих – одна з найпростіших, але дуже відповідальних операцій на виробничих ділянках. З цим завданням використовуються вантажопідіймальні крани для просторового переміщення різних вантажів. З метою їхньої оптимальної та довговічної роботи необхідно автоматизоване управління, яке досягається за рахунок спеціальних пристроїв для перетворення та передачі сигналів, енергії, а також контролю за процесами.

Навіщо потрібна модернізація кранів?

Стабільний ритм виробництва не можна забезпечити без якісного міжцехового та внутрішньоцехового транспорту. Крім своєї основної функції радіокерування краном дозволяє:

  • Підвищити продуктивність обладнання в контексті швидкості та точності операцій, що дозволить скоротити кількість техніки та персоналу;
  • Спростити управління баштових кранів та інших підйомно-транспортних механізмів, а значить полегшити завдання кранівника за пультом;
  • Посилити надійність обладнання, продовжити його термін служби.

Після впровадження комплексної системи радіоуправління краном завдання обслуговуючого персоналу зведеться виключно спостереження за системою. Тому довірте це відповідальне завдання експерту з автоматизації промислових та інфраструктурних об’єктів – компанії «ІНФОКОМ ЛТД» у Києві. Наші фахівці – визнані експерти на українському та міжнародному ринку із планування, розробки, впровадження автоматизованих систем. За більш ніж 22-річну практику ми зуміли звести радіоуправління краном на новий рівень, тому пропонуємо клієнтам не лише модернізацію підйомно-транспортних механізмів, а також спеціалізовані рішення конкретних завдань із гарантією надійності, стабільності, повного контролю.

Crane automation system / Система управления краном

Особливості системи радіокерування кранів «ІНФОКОМ ЛТД»

Ми встановлюємо комплектну систему керування на мосту автокрана, грейферних, мостових, траверсних пристроїв. Наші інженери пропонують кілька варіантів шаф на основі моделей провідних світових виробників, які мають рівень захисту не нижче за IP54 (відмінно захищені від пилу, бризок води), можуть додатково обігріватися або охолоджуватися.
Обов’язково додаємо зручне крісло-пульт кранівника з джойстиками для дистанційного керування, світлосигнальною апаратурою. Опціонально кабіну можна доукомплектувати панеллю візуалізації поточних робочих процесів.
Також є варіант розміщення обладнання в електроприміщенні. Готове рішення підійде, якщо умови роботи є досить складними (висока запиленість, загазованість). Додатково є опція освітлення, кондиціювання, обігріву приміщення.
Система радіокерування краном керує самим краном, візком поворотного або неповоротного типу, підйомом крана. Окремо ми пропонуємо спеціальні рішення: системи протирозгойдування, протизіткнення, ваговимірювання. Більше інформації можете отримати у нас на сайті або після консультації із сертифікованими інженерами.

Використовуючи комплект дистанційного керування, розроблений компанією «ІНФОКОМ ЛТД», ви отримаєте додаткові переваги:

  • надійну роботу за будь-яких погодних умов незалежно від пори року;
  • мінімальна потреба в обслуговуванні;
  • простість, зручність, ергономічність в експлуатації;
  • плавна робота, точне управління.

Додатково ми враховуємо параметри навколишнього середовища та умови підйомно-транспортних робіт. Наприклад, висока чи низька температура, підвищений вміст пилу чи газів у повітрі.
Таким чином, комплект дистанційного керування – це оптимальне рішення для керування підйомно-транспортними механізмами. Замовляйте послугу «ІНФОКОМ ЛТД» – і ми станемо вашим надійним партнером у сфері автоматизації!