Основні функції системи керування краном

Система управління краном передбачає такі основні функції: управління головним підйомом (керування стрілою), поворот стріли, управління візком, управління пересуванням крана, управління грейфером (якщо грейфер не електричний, де налаштовується автоматичне закриття грейфера під час підйому)

Основные функции системы управления краном

Додаткові функції системи керування краном

Як додаткові функції розглядаються спеціальні можливості, такі як системи позиціонування вантажів (дуже актуально в портах для розміщення контейнерних вантажів), система протирозгойдування вантажу, система контролю перекосу крана, системи протизіткнення (розміщення і контроль руху двох і більше кранів на одному мосту), системи ваги (контроль ваги при перевантаженні). Подібний функціонал виконується на запит замовника.

Дополнительные функции системы управления краном

Варіанти розміщення обладнання системи керування:

  • у шафі (система управління краном розміщується на мосту крана в шафі). Конструктив шафового складання виконується на основі шаф провідних європейських виробників, покриття – довговічне порошкове фарбування, захист констуктиву шафи не нижче IP 54. Додатково шафи складання комплектуються системою обігріву та кондиціювання.
  • крісло-пульт кранівника.