Electropomeschenie

Електропоміщення

Електроприміщення – готове рішення для розміщення обладнання системи керування краном у окремому мобільному електроприміщенні.

Залежно від навколишніх умов роботи крана (запиленість, загазованість, температура тощо) для зручності обслуговування та довговічності роботи обладнання, що використовується в електроприміщенні, крім основного обладнання системи управління можуть передбачатися система кондиціонування, система обігріву, система освітлення.Навесні 2019 м. ІНФОКОМ ЛТД для ТОВ “Харківський завод підйомно-транспортного обладнання” виготовив Контейнер АСУ спеціального мостового крана КМ 1648, вантажопідйомністю 16 т.

Контейнер призначений для розміщення системи керування мостового крана. Система побудована на базі ПЛК Siemens серії S7-300 та перетворювачів частоти серії Sinamics S120. Обладнання розміщується в контейнері на панелях, встановлених на віброопорах для запобігання впливу небажаної вібрації під час роботи крана.

У контейнері підтримується необхідний мікроклімат задля забезпечення коректного функціонування системи управління, навіть за використанні її у металургійних цехах з підвищеним тепловим випромінюванням. При проектуванні контейнера, передбачено рішення щодо запобігання проникненню всередину контейнера пилу, (у тому числі і струмопровідного), у приміщеннях з підвищеною запиленістю.