- Проектування автономних і дахових котелень
- Типи котелень
- Склад типової блочної котельні
- Процес проектування котельні
- Переваги блочних котелень
- Рішення на базі RFID-ідентифікації
- RFID-ідентифікація рухомого складу
- Ідентифікація та облік виробів
- Автоматизація будівель
- Диспетчеризація та автоматичне керування
- Системи аудіоповещенія та озвучування
- Системи управління паркуванням
- Системи освітлення
- Smart-station – автономні зупинки для транспорту
- Автономне енергопостачання
- Рішення oil & gas
- Рішення з енергопостачання малої та середньої потужності
- Рішення для сонячних парків
- Гібридне рішення з енергопостачання
- Автоматизація / диспетчеризація очисних споруд
- Автоматизація багаторівневих парковок
- Електропостачання парковок
- Архітектурно-будівельна частина
Компанія ІНФОКОМ ЛТД пропонує сучасні та ергономічні блокові котельні такого виконання:
- блочно-модульні;
- дахові котельні;
- вбудовані котельні;
- стаціонарні котельні;
- прибудовані котельні.
Модульні (блокові) котельні
Модульні котельні являють собою конструкцію контейнерного виконання, готову до використання. У середині подібної блокової котельні знаходиться газове обладнання. Як зовнішню обшивку використовують сталеві листи або металевий профіль (пофарбований або оцинкований), стінки і дах блокової котельні утеплюють.
Котли використовують як зарубіжного, так і місцевого виробництва залежно від уподобань Замовника.
У модулі котельні також розміщуються комерційні вузли обліку ресурсів (таких як електроенергія, холодна вода, гаряча вода, газ, тепло), що дає змогу щомиті відстежувати споживання ресурсів у котельні. Також є можливість укомплектувати блокову котельню системами телеметрії і телемеханіки, таким чином є можливість контролювати роботу котельні віддалено за допомогою дротового або GSM зв’язку. При віддаленому управлінні можливо використовувати єдиний диспетчерський пункт для управління і управляти цілою мережею котелень з одного операторського місця.
Наприклад: Кілька розосереджених по території корпусів готелю або бази відпочинку, великий житловий комплекс і єдиний центр управління котельнями для кожної висотки.
Ба більше, модульний (блоковий) принцип побудови котелень дає змогу швидко модернізувати наявну систему опалення до необхідної потужності.
До переваг цього виду котелень належить:
- Зниження термінів монтажу на місці встановлення, котельня надходить у повній готовності;
- Транспортувати блоки котельні можна будь-яким видом транспорту;
- Можливість масштабувати котельний парк шляхом підключення додаткових блоків без значної реконструкції наявної інфраструктури.
Одним із видів модульних котелень є дахова котельня.
Основные задачи решаемые системой автоматизации очистных сооружений
Дахові котельні є блоком, що розміщений на самій будівлі (покритті) або на спеціально сконструйованій над покриттям основі.
Застосування таких котельних установок зумовлене, як правило, бажанням мати незалежне опалення та самостійно його регулювати, дефіцитом теплової потужності РТС, ТЕЦ та інших централізованих джерел, обмеженістю території для проведення магістральних теплових мереж у разі щільної забудови міст або нераціональністю приєднання будівель до централізованої системи теплопостачання згідно з техніко-економічним розрахунком.
Контроль за роботою дахової котельні здійснюється безпосередньо автоматикою котельні (вся інформація виводиться на щит управління, що встановлюється в котельному приміщенні) плюс загальний аварійний сигнал або групу сигналів передають на диспетчерський пульт, який розміщено поза приміщенням котельні за допомогою телефонного, GSM або інтернет-зв’язку.
Переваги дахових котелень:
- Економія території;
- Швидкий термін монтажу;
- Відсутність втрат тепла на теплотрасі.
Недоліки дахових котелень також є:
- Існує низка обмежень у сфері застосування дахових котелень. Зокрема, для будівель виробничого призначення промислових підприємств допускається застосування котелень, у яких тиск пари в котлах не перевищує 0,07 МПа і максимальна температура теплоносія до 1150С. Потужність дахової котельні не повинна перевищувати споживану теплову потужність по будівлі. Не допускається встановлювати котельні з продуктивністю понад 5 МВт.
Забороняється встановлювати дахові котельні над виробничими приміщеннями і складами категорій А і Б за вибухопожежною та пожежною небезпекою.
Обмеження щодо застосування для житлових будинків. Не можна використовувати котельні сумарною потужністю до 3 МВт на базі водогрійних котлів з температурою води до 1150С. Заборонено розміщувати суміжно з житловими приміщеннями, на даху дитячих, дошкільних і шкільних закладів, над спальними корпусами лікувальних і оздоровчих установ, а також на перекриттях житлових приміщень, оскільки перекриття житлового приміщення не повинно бути основою підлоги котельні.
Нині дахові котельні установки проєктують і виготовляють із сучасним обладнанням, що забезпечує тривалу та безпечну експлуатацію, швидкість і зручність обслуговування. У наших котельнях ми здійснюємо монтаж водогрійних котлів відомих у всьому світі виробників, наприклад:
«ICI Caldaie» Італія, “Unical” Італія, “Viessmann” Німеччина, “Erensan” Туреччина, “Ентророс”, сучасні пальникові пристрої різних європейських виробників: »F.B.R.» Італія, «Cuenod» Франція, «Ecoflam» Італія, «Weishaupt» Німеччина, «Saacke» Німеччина, «Dreizler» Німеччина, «Cib Unigas» Італія; насосне та теплообмінне обладнання, системи автоматики та безпеки.