Smart-station – автономні зупинки для транспорту

Автономні зупинки «Smart Station» – комплексне рішення щодо обладнання та встановлення «під ключ» зупинок для корпоративного транспорту. Зупинки оснащені автономною системою електропостачання на основі сонячної електростанції, що інтегрована в конструкцію зупинки. Рішення підійде для підприємств з великою розподіленою інфраструктурою, наприклад, кар’єри або гірничо-збагачувальні комбінати.

Smart-station - рішення щодо автономних зупинок для транспорту

За рахунок накопичення електроенергії в денний час доби та її зберігання у встановлених накопичувачах, зупинковий комплекс забезпечує енергією наступне електронне обладнання, що знаходиться на зупинці:

  • Світлове табло (інформаційний екран) для виведення інформації
  • Система освітлення (світильники) для підсвічування у темний час доби
  • Камера відеоспостереження
  • Шафа для акумуляції енергії та контролера заряду
  • Устаткування для бездротової передачі.
Smart-Station-ua

Можливості щодо конфігурації автономних зупинок:

Дизайн зупинного комплексу є стандартним, але можлива розробка унікального дизайнерського рішення для складових «Smart Station», яке включає:

  • Зовнішній вигляд конструкції комплексу зупинки
  • Зовнішній вигляд лавки
  • Зовнішній вигляд урн зупинного комплексу
  • Вид світлового табло

Збір та передача інформації до центральної диспетчерської:

Забезпечення автономної роботи світлового табло та прийому/відображення інформації на ньому реалізовано за рахунок інтеграції до зупинного комплексу (стіни та даху) сонячної електростанції на основі прозорих сонячних панелей, захищених загартованим, стійким до пошкоджень склом.

Зберігання та передача інформації з відеокамер передбачається на місці з передачею даних до центральної диспетчерської станції. Після 14 діб зберігання інформація з локального сховища даних на Smart Station видаляється. Термін зберігання інформації у системі може бути збільшений за погодженням із замовником. Крім того, система відеоспостереження налаштована так, що має можливість віддаленого перегляду та керування камерами з центральною диспетчерською за наявності прав доступу.

При замовленні автономних зупинок Smart Station також можна доповнити систему мобільним додатком (IOS, Android) для відстеження руху автотранспорту, виведення інформації на інформаційне табло.