Автоматизація/модернізація елеваторів та зерносховищ від ІНФОКОМ ЛТД

Протягом 20 років ІНФОКОМ ЛТД працюючи разом з передовими компаніями агропромислової галузі впроваджує рішення з автоматизації зберігання та переробки сировини, в тому числі для портових перевантажувальних комплексів і олійноекстракційних заводів.

Компетенція ІНФОКОМ ЛТД з автоматизації силосів

 • Електропостачання
 • АСУ ТП елеватора
 • Освітлення основних та допоміжних приміщень
 • Заземлення й грозозахист
 • Відеоспостереження
 • Система контролю доступу
 • Термометрія (контроль температури)
 • Контроль температури підшипників
 • Автоматичний відбір проб для аналізу якості сировини
 • Контроль руху автотранспорту
 • Ваговимірювальна система

Проектування елеваторів і зерносховищ

АСУ ТП для процесів

У стандартний обсяг проектування для елеваторних об’єктів при обробці та зберіганні зерна входить автоматизація наступних процесів

 • Приймання
 • Очищення
 • Сушіння
 • Зберігання
 • Відвантаження

Підвищення ефективності після впровадження АСУ елеватору на %

Енерговитрати 27%
Безпека 90%
Обслуговування 15%
Продуктивність 25%

Основні переваги системи управління елеватором

remote-control

Автоматизація маршрутів

Контроль потоку матеріалів

Зниження витрат енергоресурсів

wear-tear-parts-optimization

Зменшення простоїв на 90%

Security

Зниження зносу обладнання

constant-efficiency

Стабільність виробництва на рівні 95%

Будівництво елеваторів і автоматизація зерносховищ – це завдання з якими впораються тільки досвідчені та сертифіковані фахівці. Висока складність завдань і відповідальність за фінальний результат зобов’язує виробників відповідально підходити до вибору майбутнього підрядника. Агропромислові підприємства віддають переваги досвіду і компетенції співробітникам «ІНФОКОМ ЛТД». На це є вагомі причини:

 1. Якісний проект в оптимальні терміни. Від розробки проектної документації в системі проектування EPLAN Electric P8 до експлуатації – ми забезпечуємо клієнтів якісною автоматизацією в обумовлений час і строго до дедлайну. Для цього давайте обговоримо нашу задачу і як можна швидше приступимо до її реалізації
 2. Застосування якісного обладнання. ІНФОКОМ ЛТД працює тільки з перевіреними і надійними брендами, такими як SIEMENS, Schneider Electric, Eaton/Moeller. Таким чином ми можемо гарантувати якість і безвідмовність системи управління, що підтверджують отримані нами сертифікати партнера по впровадженню отриманих рішень з автоматизації від компаній SIEMENS, Schneider Electric, Eaton/Moeller.
 3. Гарантія справедливих цін на проектування елеваторів. Наша компанія безпосередньо працює з брендами-виробниками техніки для АСУ ТП. У підсумку всі клієнти отримують вигідні умови на покупку і поставку обладнання для будівництва та автоматизації зерносховищ.

У систему автоматизації як правило входить наступний набір основних шаф:

 • Шафа вводу; шафа розподілу енергії, шафа керування двигунами;
 • Шафа програмованого контролеру (Шафа PLC), шафа децентралізованої периферії;
 • Шафа комунікаційного обладнання
 • Шафа освітлення
 • Автоматизоване робоче місце оператора

На агропромисловому підприємстві обов’язковим є елеватор, як споруда для зберігання та переробки сировини. При цьому існують різні види обладнання. Наприклад, базисний – призначений для зберігання зерна, перевалочний – який находиться поряд з залізничними шляхами або морським портом, промисловий та інше.
Будівництво нового чи модернізація існуючого зернового елеватора або зерносховища обов’язково супроводжується співпрацею зі спеціалізованим підрядником. Виробничі компанії зацікавлені в продуктивній співпраці з тим виконавцем, який може надати широкий спектр послуг, а ще краще – пропонує комплексну автоматизацію та будівництво елеваторів під ключ.

У наших силах також термометрія елеваторів – автоматизована система контролю температури для зернових сховищ, яка контролює коливання температури в силосі, які відмінні від норми та сигналізує для прийняття подальших дій з стабілізації температури. Тому термометрія сприяє оптимальному режиму зберігання зерна. Такий елеватор гарантовано впорається з покладеним завданням.

Автоматизація/модернізація зерносховищ та елеваторів

Автоматизація елеваторів та автоматизація зерносховищ – спеціалізація компанії «ІНФОКОМ ЛТД». Ми виконаємо весь комплекс робіт від проектування до введення об’єкта в експлуатацію. Наші фахівці поставлять, встановлять необхідне обладнання, проведуть налагоджувальні роботи.

Після виконання всіх робіт пропонуємо гарантійне та пост-гарантійне обслуговування систем автоматизації, за бажанням Замовника – з підписанням договору сервісного обслуговування.

Наш  учбовий центр пропонує навчання  для операторів, інженерів з обслуговування АСУ ТП по системі автоматизації Siemens Simatic & WinCC для самостійного обслуговування системи.

Зв’яжіться з нами для консультації та збору вихідних даних sales@ia.ua або заповніть форму зворотного зв’язку:

<a href="https://ia.ua/uk/resheniya/rishennya-dlya-agro-promislovogo-kompleksu/avtomatizaciya-procesiv-na-elevatori-kontrol-ruxu-transportu/" >Автоматизація процесів на елеваторі: контроль руху транспорту</a>

<a href="https://ia.ua/uk/resheniya/rishennya-dlya-logistiki/raspoznavanie-nomerov-zh-d-vagonov/">Розпізнавання номерів залізничних вагонів</a>