Автономне навантаження/розвантаження

Ми заздалегідь замислюємося над можливою інтеграцією різних автоматизованих систем керування. Автоматизуючи наземну та підземну поверхню вироблення виконується одна частина завдання. Застосовуючи безпілотні транспортні засоби у процесах вирішується інша частина поставлених завдань щодо підвищення ефективності. Але при такому підході завжди виникає ризик несумісності систем, коли впроваджені системи у подальших спробах пов’язати їх у єдину інформаційну базу зазнають краху.

ІНФОКОМ використовує гнучку єдину платформу при розробці програмного забезпечення, так ми досягаємо впровадження окремих безпілотних об’єктів з подальшим розширенням індивідуальних рішень у спільно працюючі безпілотні комплекси, що узгоджено працюють на виробках.

Автоматизація операцій завантаження/розвантаження дозволяє збільшити ефективність використання вантажівок, зменшити час їх простою, оптимізувати їх завантаження та рух за маршрутом.

Система управління автономними вантажівками та екскаваторами стежить за тим, щоб усі доступні транспортні засоби використовувалися оптимально, ефективно вибудовує низку виконуваних операцій і стежить, щоб загальний ефект від виконуваних робіт і завантаження автопарку був би оптимальним.

Підвищення безпеки, зменшення втрат

Усунення людей від важких та небезпечних операцій, підвищення якості та культури водіння, контроль за оптимальним використанням автомобільного парку та обладнання

Оптимізація використання обладнання

Усунення необхідності відключення обладнання під час перезмінок та перерв, збільшення часу використання всього парку обладнання

Підвищення продуктивності

Автоматичне керування транспортними засобами дозволяє отримати переваги в різних сферах, у тому числі від точної установки машин на навантаження/розвантаження, прогнозованіші маршрути руху, on-line інформація про матеріальні потоки

Зменшення витрат на тонну

Управління всім автомобільним парком з операторської стає прогнозованішим і одноманітним, з цього відразу отримуємо економію у використанні праці, палива і витрат за обслуговування транспорту.

Покращене управління ресурсами

Відслідковуючи та контролюючи операції, що виконуються вантажівками, ми заодно точно знаємо їх завантаження, допустимі ліміти, а це допомагає чітко розуміти, коли потрібно обслуговувати шини, гальма та інші зап. частини автомобіля.

Оптимізація плану виробітку

Виключаючи людський фактор у шахтних роботах, оператори можуть дозволити собі нехтувати деякими параметрами при проектуванні шахт і виробок, наприклад, висота стін або ширина дороги – це дозволяє заощадити на обсягах породи, що переноситься.