Мобільний додаток – асистент водія UGV Driver Assistant

Асистент водія – це мобільний додаток для Android і IOS як для приватного використання, так і для корпоративного автопарку. За допомогою технологій комп’ютерного зору, машинного навчання, штучного інтелекту зі звичайного мобільного телефону можна отримати реального помічника водія в дорозі. Направивши свій смартфон на дорогу, ви отримуєте аналіз розмітки, дорожніх знаків, руху оточуючих автомобілів і оповіщення водія в разі виникнення небезпечних ситуацій.

Опциональная функція – спостереження за поведінкою водія під час руху за допомогою камери смартфона. У випадках якщо водій розмовляє по телефону, позіхає, закриває очі довше ніж на 1 секунду, додаток оповіщає водія звуковим сигналом.

Основні функції

– моніторинг дорожніх знаків

– моніторинг швидкості руху

– контроль дотримання дистанції

– контроль траєкторії автомобіля

– контроль стану водія

– запис на сервер порушень ПДР

– аварійний виклик екстрених служб

– GPS трекінг, в т.ч. і дружніх автомобілів

Переваги використання

зменшення аварійних ситуацій

підвищення дисципліни водіїв

безкоштовне встановлення додатка

не вимагає додаткового обладнання

зручний інтерфейс

постійне вдосконалення додатка

Система «Асистент водія» складається з двох компонентів: смартфона, або іншого девайса, встановленого в авто і хмарного сервера, до якого має доступ тільки призначений персонал. Одержані дані про дорогу і водія аналізується відразу і записуються тільки ті ситуації, при яких система фіксує порушення одного з параметрів (наприклад перетин подвійної суцільної лінії). З заданою періодичністю дані по 3G оговтуються на віддалений сервер, і користувачі отримують доступ до даного сервера всього лише заходячи посиланням, без фізичної необхідності установки сервера у себе.

Для користування додатком не потрібен відеореєстратор – його функції виконує смартфон.

Смартфон за допомогою UGV Driver Assistant реалізовує:

  • запис відео з задньої камери смартфона
  • запис у фоні
  • запис фрагментами
  • тимчасова авто-пауза записи при зупинці авто
  • накладання субтитрів (дата, час, швидкість, локація)
  • технологія “доповненої реальності”

Доступний платний функціонал: відключення рекламного контента.

Даний сервіс може обслуговувати корпоративний автопарк компанії чисельністю від 5 до 300 авто. Можлива індивідуальна адаптація сервісу під більшу кількість автомобілів.


Додаток UGV Driver Assistant доступно безкоштовно як для користувачів Android, так і iOS. За рік у додатки більше 100 000 завантажень в Google Play.