Вантажні безпілотники

Сьогодні основна увага зосереджена на споживчих безпілотниках, які допоможуть швидко дістатися одній людині з одного місця в інше, але насправді найважливішою та актуальною темою залишаються автономні транспортні засоби, які зможуть здійснювати вантажоперевезення. Саме вони вплинуть на світову економіку, змінять логістику. До того ж, на законодавчому рівні досягти автономних перевезень вантажу набагато простіше, тому це реальніша перспектива. Такі вантажівки їздитимуть трасами, а їх рух містом потрібно вкрай рідко.

Створенням вантажних безпілотників останнім часом активно займаються Google та Uber. Вони мають чудові перспективи реалізувати цей проект і уявити вантажній спільноті безпілотники, але їх не можна буде назвати загальнодоступними. Їхні технології дуже дорогі, ми ж займаємося розробкою технології для трансформування будь-якої вантажівки в автономну з невеликими, реальними для невеликих компаній вкладеннями коштів.

ІНФОКОМ пропонує вам використовувати сучасні можливості та вдосконалити свою систему вантажоперевезень, знизити витрати та підвищити ефективність. З урахуванням необхідного функціоналу вантажівок саме вашої компанії ми зможемо створити програмне забезпечення для автономного та безпечного пересування ваших вантажів у будь-якому напрямку.