Масштабувані рішення для шахт та виробіток

Ми заздалегідь замислюємося над можливою інтеграцією різних автоматизованих систем керування. Автоматизуючи наземну та підземну поверхню вироблення виконується одна частина завдання. Застосовуючи безпілотні транспортні засоби у процесах вирішується інша частина поставлених завдань щодо підвищення ефективності. Але при такому підході завжди виникає ризик несумісності систем, коли впроваджені системи у подальших спробах пов’язати їх у єдину інформаційну базу зазнають краху.

ІНФОКОМ використовує гнучку єдину платформу при розробці програмного забезпечення, так ми досягаємо впровадження окремих безпілотних об’єктів з подальшим розширенням індивідуальних рішень у спільно працюючі безпілотні комплекси, що узгоджено працюють на виробках.

Запропоноване рішення з автоматизації парку автомобілів є модульним, тобто. за рахунок використання однієї основної платформи, впроваджувані рішення можуть бути як індивідуальними, так і інтегрованими (пов’язаними) один з одним, дрібні автоматизовані об’єкти можуть стати частиною найбільш глобальної системи управління. Таким чином досягається цілісність автоматичної системи.