Альтернативна енергетика дедалі більше з’являється у нашому житті. Установка сонячних панелей на дахах будинків та офісів, проектування великих сонячних парків, наступний щабель – поява електромобілів у наших гаражах..
Інфраструктура заправних станцій для електромобілів в Україні розвивається. Такими темпами на кожному паркінгу, у всіх торгово-розважальних центрах та супермаркетах є необхідність встановлення надійних електрозаправок.
ev-charging-main

Які купити заправки для електромобілів. Виробники.

Купити електрозаправки в Інфоком ЛТД можна наступних виробників: Schneider Electric, Phoenix Contact, Siemens. Грунтуючись на своєму 20-річному досвіді роботи з обладнанням різних виробників, ми зупиняємось на найнадійніших та найякісніших.
ev-manufacturers
ІНФОКОМ ЛТД є партнером всіх перерахованих вище виробників, тому на все обладнання надається офіційна гарантія. Ми запропонуємо Вам найкраще рішення та виконаємо роботи з встановлення електрозаправки під ключ.

Встановлення електрозаправок під ключ

ІНФОКОМ ЛТД на ринку України з 1996 року, ми працюємо у сфері постачання обладнання кращих світових виробників з моменту заснування, а також пропонуємо виконати роботи з встановлення електрозаправок під ключ. Наша спеціалізація та кваліфікація співробітників дозволяє пропонувати інноваційні рішення, гарантуючи якість виконуваних робіт за оптимальними цінами.

Proekt-Postavka-Montazh-Naladka-Service

Переваги роботи з ІНФОК ЛТД

  • штат кваліфікованих спеціалістів;
  • досвід роботи з рекомендованими виробниками, партнерські відносини;
  • виконання робіт із встановлення електрозаправок під ключ;
  • кваліфіковане обслуговування обладнання;
  • офіційна гарантія.

Надішліть запит нам на пошту sales@ia.ua або дзвоніть по телефону +38(061)213-78-55